İade politikasi

GERİ DÖNÜŞLER

----

Siyasetimiz 30 gün sürüyor. Sağlığınızın 30 günden fazla kaybı varsa, onu tekrar yerine koyamayacağız.

Döndüğünüzde yazınız okunduğunda kullanılmalı ve okunmalıdır. Aynı zamanda mumyalanmasına da yardımcı olur.

Belirli türdeki markandların geri dönüşü otomatik değildir. Ainsi, dendritler bozulmamış, yiyecekleri, çiçekleri, dergileri veya dergileri anlatıyorlar ve asla geri dönmüyorlar. Bu durumda, iç mekan ürünlerini veya sanitasyon malzemelerini veya tehlikeli maddeleri, sıvı veya yanıcı gazları kabul etmiyoruz.

İadenizi tamamlamak için önceden bir mesaj veya mesaj bulacağız.
Kumaşınıza dönmeyin.

Bazı durumlarda şarkının akortlarının bazı bölümleri şunlardır: (orijinal durum)
* Çok çeşitli kullanım işaretleri sağlar
* CD, DVD, VHS kasetleri, ses dosyaları, video ses, ses kasetleri veya çoğaltılabilen vinil diskler.
* Bu ürün, diğer parçamızdaki bir hatadan kaynaklanmayan bir nedenden dolayı hasar görmüş veya parça yapmak için kullanılmış orijinal haliyle mevcut değildir.
* Bu makale teslimattan 30 gün sonra geri dönecektir
Değiştirmeler (aynı boyutta)
Dönüşü görüp inceledikten sonra, dönüş makalesinden ne aldığımızı öğrenmek için e-posta adresinizi aldık. Geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi durumunda ödemelerimiz geçerlidir.
Mümkündür, iadeniz de ödenmiş olur ve kredi kartınıza veya ilk ödemeniz bir gün içinde otomatik olarak kredi kartınıza ulaşır.

Geciktirmelerin veya miktarların (aynı boyutta) iadesi
Geri ödeme almanız gerekmiyorsa banka hesabınıza geri dönebilirsiniz.
Kredi kartınız üzerinden sosyal ağ ile iletişime geçmek isterseniz, belli bir süre öncesinde geri ödemeniz için resmi hesabınızda da bu durum söz konusu olabilir.
Ensuite, banka hesabınızla iletişime geçin. Geri ödeme ödemesinin işleme alınması gerekiyor.
Bu alanlara herhangi bir etkiniz varsa ve alacağınız bir sonuç yoksa bizimle iletişime geçin: contact.aromavex@gmail.com
Satılan veya promosyondaki ürünler (bu ürün)
Bu makaleler normal fiyatlarla görünür ve iade edilmez. Malheureusement, satılan veya promosyondaki ürünler aynı değildir.

Değişiklikler (bu durumda)
Hasar görmüş veya hasar görmüş orijinal eşyaları değiştirmiyoruz. Orijinal makaleyi değiştirmek istiyorsanız lütfen contact.aromavex@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin ve makalenizi şu adrese gönderin: 97 Rue Condorcet, Fleury-les-Aubrais, 45400, Fransa.

Cadeaux
Eğer yazı o an yazıldığı gibi işaretlenmişse ve hızlandırılmış bir yönlendirmeniz varsa yazının dönüş sayfasında eşdeğer değerde bir kredi kartı alacaksınız. Bir süre sonra makale size geri dönecek ve videolarınızdan biri gönderinize gönderilecektir.

Sohbet anında yazı cadeau olarak işaretlenmemişse ya da cadeau menşeindeki kişi büyük ihtimalle eve emir gönderecek ama siz en önemli bilgiyi alacaksanız durum aynıdır. onların yerine gelen adreslerimiz ve sizin okullarına döndüğünüzü bilmiyorlar.
Sefer
Ürününüzü iade etmek için şu adresteki posta adresinize gönderilecektir: 97 Rue Condorcet, Fleury-les-Aubrais, 45400, Fransa.

Makalenizi iade ederken son kullanma masrafları tahsil edilecektir. Mevcut değil. İade almanız halinde iadenin geçerlilik süresi başlayacaktır.

Telefonun sonu size geldiğinde ürününüzün alımı onu farklı bir şekilde değiştirebilir.

75 € değerinde daha yüksek değerli bir ürünü hızlandırırsanız, süresi dolan mağazanızdan bir hizmet kullanmanızı veya telefonunuzu güvence altına almanızı öneririz. Makaleyi geri alacağımızı garanti etmiyoruz.